Nasza kadra

KAROLINA RADWAN

Szef

Zawsze usmiechnięta założycielka sekcji siatkówki w naszej szkółce, ma zawsze głowę pełną nowych pomysłów, które realizuje co dnia. Wie jak propagować siatkówkę i sportowy tryb życia wsród dzieci. O przyszłosć siatkówki w "Radwansport" możemy więc być spokojni:) e-mail: karolina.radwan@radwansport.pl

MAGDA ŻOCHOWSKA

Trener

Niezawodna i pozytywna siatkarka WTS Solna, która swoją pasje do siatkówki w ciekawy sposób potrafi przekazać najmłodszym uczestnikom zajęć e-mail: m.zochowska@radwansport.pl tel: 606291333

SANDRA SZYCHOWSKA

Trener

I-Ligowa zawodniczka, dla której siatkówka jest całym życiem. Od czterech lat z uśmiechem na twarzy pracuje z dziećmi pokazując im jak fajnym sportem jest siatkówka. ;) Motto życiowe Sandry to: „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Tel. 661 893 709

IWONA URBANIK

Trener

Iwona od 15 lat gra w siatkówkę i jak sama mówi z każdym dniem odkrywa ją na nowo! W naszej szkółce chce dzielić się swoim doświadczeniem z najmłodszymi i zapalać w nich iskierkę do siatkówki!

MAŁGORZATA ŚNIEŻEK

Trener

Trener piłki siatkowej PZPS. Była zawodniczka Dalin Myślenice oraz Kadry Polski Młodziczek. Ciężkie kontuzje zapoczątkowały dłuższą przerwę, aby po latach powrócić do tego, co jak sama mówi: KOCHA! W siatkówce kieruje się zasadą : w pojedynkę zajdziesz szybciej, ale w grupie DALEJ !!!!

MAGDA ĆWIKŁA

Trener

Magda jest absolwentką krakowskiej AWF oraz trenerem piłki siatkowej z kilkuletnim stażem. Pozytywne podejście do dzieci sprawia, że na jej zajęciach nie brakuje uśmiechu i zaangażowania :)

MARCELI GABRYEL

Trener

Absolwent AWF w Krakowie, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 111. Instruktor piłki siatkowej oraz pływania. Trener II klasy wioślarstwa, które uprawiał w młodości. Po zakończeniu kariery wioślarza zaczął amatorsko uprawiać siatkówkę. Jak sam mówi, teraz nie potrafi bez niej żyć. Obecnie jest zawodnikiem w ligach amatorskich. tel. 664 994 189 e-mail: marceligabryel@wp.pl

LESŁAW KENDRYNA

Trener

Trener Kędryna od początku sekcji siatkówki jest z naszą szkółką. To on jako pierwszy utworzył i poprowadził nasz zespół młodziczek. Doświadczony szkoleniowiec, który odniósł wiele sukcesów z seniorkami m.in. złoty medal Mistrzostw Polski oraz grupami młodzieżowymi. Pod jego okiem trenowała Magdalena Śliwa – dwukrotna Mistrzyni Europy (2003 i 2005).

ANIA DZIEKAN

Trener

Ania jest absolwentką krakowskiej AWF. Swoje pierwsze kroki z siatkówką stawiała 13 lat temu w Stali Mielec. Teraz zaraża swoją pasją naszych Radwansportowców ;)

EWA PIECHOTA

Trener

Zawsze pomocna, nie często ją widać ale wykonuje świetną robotę bez której zakres naszej działalności nie mógłby być tak duży!

PIOTR PIWOŃSKI

Magik

Piotr jest Ambasadorem Dobrej Zabawy:) Z piłkami potrafi robić kosmiczne rzeczy wprawiając w zachwyt wszystkich, którzy na Niego patrzą. Piotr ma 16 lat i wszystkiego nauczył się poprzez ciężką pracę.

RAFAŁ ZAWADZKI

Fotograf / złota rączka

Rafał jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych:) Zawsze jest gotowy do działania nie boi się żadnej pracy. Na naszych turniejach robi świetne zdjęcia :) Rzeczy niemożliwe załatwia od ręki a cuda potrzebuje 5minut.:)

KAMIL MALEC

Webmaster

Kamil to manager naszej strony. Dzięki niemu możemy robić sprawozdania, wrzucać zdjęcia i przekazywać naszą wspólną pasję w najdalsze zakątki kontynentu:) Nasz Drogi Przyjaciel sam zrobił i zaprojektował stronkę. Kamil kiedyś grał w koszykówkę dlatego rozumiemy się bez słów :)

BEATA I DAREK WIĘCEK

Dobre duszki

Gdyby nie one wiele radwansportowych pomysłów w ogóle nie ruszyłoby z miejsca. Zawsze pomocni podczas turniejów i zajęć, dopingują również dzielnie naszych trenerów podczas ich zawodów :) dariusz.wiecek@radwansport.pl

GRZEGORZ BOBROWICZ

Kucharz

Rodzina Bobrowiczów na każdym turnieju dba o nasze zaopatrzenie gastronomiczne:) Dzięki nim każdy może się czegos napić oraz skosztować przepysznych domowych wypieków :)